Конкурсні торги

В даний час більшість компаній визнало, що оприлюднення та подальше проведення тендера є найбільш вигідним способом визначити постачальника обладнання, компанію-підрядника, яка буде виконувати будівельні роботи, а також компанію, яка буде надавати певні послуги. Оголосити про те, що компанія має намір провести конкурсні торги дуже просто — достатньо повідомити про основні умови конкурсу в спеціальних засобах масової інформації, або ж розмістити оголошення про тендер на спеціальному порталі Прозорро. Виконавши такий нескладний комплекс дій, компанія-замовник забезпечує отримання безлічі пропозицій від потенційних клієнтів, постачальників, підрядників, які готові надати необхідні послуги або надати потрібні товари з цілком конкурентними цінами. Після розміщення оголошення про тендер, компанії, яка ініціювала конкурсні торги, залишається тільки чекати, поки система обере найбільш вигідну з зазначених в заявках учасників пропозицію, і підписати відповідний договір.

Вважається, що найбільш оптимальним чином заявити про майбутній тендер підприємство або організація можуть, помістивши оголошення про тендер на одному зі спеціальних акредитованих майданчиків, таких як цей https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/upovnovazheni-osoby-prozorro. Тут на протязі всієї процедури конкурсу надається допомога у вирішенні питань технічного характеру. Крім того, розміщення оголошення про конкурсні торги на спеціальному порталі дає можливість значно прискорити деякі процедури закупівель, оформлення документації, необхідної для отримання тендера. На додаток, оголосивши про тендер компанія підтверджує те, що її діяльність максимально прозора.

Конкурсні торги дають компаніям можливість значно розширити коло потенційних постачальників матеріалів, необхідних для роботи організації, або підприємств-підрядників, які забезпечують будівництво або оснащення технікою потрібного об’єкту. Більш того, саме завдяки конкурсним торгам можна значною мірою скоротити термін виконуваних робіт або поставки необхідних матеріалів. Також проведення конкурсу може визначити область потенційних і стратегічних партнерів, зацікавлених у співпраці з компанією, і вибрати найбільш вигідний варіант такого партнерства. За підсумками процедури тендера, сторони укладають неодмінно договір про співпрацю, тим самим, підтверджуючи серйозність своїх намірів виконати зобов’язання.

Організація закупівель

По суті, процес самої закупівлі в точності протилежний процесу здійснення продажів. Основне завдання служби закупівель будь-якої компанії і тим більше держави — організація закупівель товару за мінімально можливу вартість, і одночасному дотриманні всіх встановлених норм і умов.

При організації процесу закупівель важливу роль відіграють не тільки наявність і встановлена ​​вартість товару, а також час і умови, на яких товар доставлять замовнику, дозволені форми оплати, авторитет, ступінь надійності і, по можливості, доступність компанії-продавця, які стануть гарантією якості товару. Для безлічі компаній пріоритетними параметрами закупівель є перші два-три зазначених вище чинника. Досвідчені професіонали, які досягли певних успіхів в такій сфері, як організація закупівель, зможуть оптимально дотримати баланс всіх наведених вище факторів і організувати закупівельний процес вигідно для обох сторін. Сам процес закупівлі для підприємства складається із вивчення і можливого прогнозування ступеня необхідності та раціонального використання закупівель.